Přihlásit se

First level support - Brno

Popis pozice

  • Správa požadavků týkajících se námi vyvíjeného SW a HW
  • Aktivně se podílet na zvyšování kvality našich produktů
  • Administrace uživatelů používajících službu helpdesk
  • Spolupráce na udržování prioritizovaného backlogu
  • Správa testovacích plánů a spolupráce při testování softwaru
  • Údržba distribučních kanálů našich produktů

Požadavované znalosti a zkušenosti

  • Všeobecná orientace v IT oboru a elektrotechnice
  • Samostatnost a aktivní přístup při řešení problémů
  • Schopnost a chuť dále rozvíjet své znalosti v oboru
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Trestní bezúhonnost

Vítané dovednosti

  • Zkušenost na podobné pozici
  • Praxe v oboru zabezpečovací techniky

Nabízíme

  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní akce pro zaměstnance, karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.)
  • Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Účast na školeních a odborných seminářích

Místo výkonu práce:  Brno

Typ pracovního poměru:  HPP

Termín nástupu:  Možný ihned, případně dle dohody

Vydáno dne: 23.7.2019

JoomShaper