Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémySOUČÁSTI ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK

 Řídící jednotky ASSET lze díky modularitě systému jednoduše rozšiřovat.


 


 

ASSET 801 ASSET 801

Tato jednotka se skládá z průmyslového PC, měniče napětí, linkového modulu a reléového modulu. Zdroj je oddělen od skříně s jednotkou. Lze připojit pouze 1 linku.

ASSET 801Z ASSET 801Z

Tato jednotka obsahuje integrovaný napájecí zdroj, který je ve stejné skříni s jednotkou. Základními komponenty jsou průmyslové PC, měnič napětí, linkový modul, reléový modul a napájecí zdroj. Lze připojit 1 linku.

ASSET 804Z ASSET 804Z

Tato jednotka obsahuje integrovaný napájecí zdroj, který je ve stejné skříni s jednotkou. Také obsahuje rozšiřující měnič napětí Asset Minibase, do kterého lze připojit expandér a tím rozšířit jednotku na 4 připojitelné linky. Dále skříň obsahuje průmyslový PC, linkový modul a reléový modul.

ASSET 804 - 812 ASSET 804 - 812

Základními komponenty této skříně jsou průmyslové PC, linkový modul, reléový modul a Expander Base do kterého lze připojit až 3 expandéry a tím rozšířit jednotku až na 12 linek. Napájecí zdroj je oddělen od skříně s jednotkou.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.