Hrady, zámky , kostely

armypoliceseda

 Státní správa

Komerční a průmyslové objekty

 galerieseda

Banky a finanční instituce

 

Přihlásit se

ŘEŠENÍ PRO ARMÁDU

ARMÁDA
Armádní objekty vyžadují z hlediska zabezpečení nasazení těch nejmodernějších a nejrozsáhlejších systémů. Nejvyšší stupeň zabezpečení je zpravidla vyžadován u muničních skladů. Ochrana proti zneužití nebo zcizení tak citlivého materiálu, jakým jsou zbraně a střelivo, musí být proto naprosto spolehlivá.


PCO
Pro armádní účely jsou používány elektronické systémy nejen proti vniknutí nepovolaných osob, ale taktéž proti požáru a jiným přírodním vlivům. Všechna data jsou koncentrována do pultu centralizované ochrany objektu a v kombinaci se zásahem vojenské policie se jedná o nejúčinnější způsob ostrahy a zabezpečení vůbec. Velkou výhodou nasazování elektronických systémů je, že jsou eliminovány chyby, které vznikají selháním lidského faktoru. Počet sil ostrahy se tak může významně snížovat.

OCENĚNÍ SPECIALISTŮ NATO
Kvalitu zabezpečovacích systémů Trade Fides ocenili také zástupci NATO. Prohlásili, že zabezpečení patří mezi to nejlepší, které v rámci Severoatlantické aliance existuje.

Neméně důležitým požadavkem na zabezpečovací systémy je precizní a spolehlivá servisní služba. Naši specialisté jsou k dispozici prakticky 24 hodin denně a operativně reagují na potřeby zákazníka.
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.