Hrady, zámky , kostely

armypoliceseda

 Státní správa

Komerční a průmyslové objekty

 galerieseda

Banky a finanční instituce

 

Přihlásit se

HRADY A ZÁMKY

Instalovat elektrickou zabezpečovací signalizaci (PZTS) na hradech a zámcích tak, aby odkaz naší historie byl ochráněn i pro další generace je náročný úkol. Zadání konceptu systému PZTS pro hrady a zámky je většinou nekompromisní – do prostorů kulturních památek není možné instalovat kabely. Výběr technologie tedy směřuje k použití bezdrátového systému, který je potřeba vybírat tak, aby vyhověl platným normám a podmínkám instalace do objektů kulturních památek.

Další možností jak nezasahovat do fasád či omítek kulturních památek je vytvoření páteřních tras pro vedení komunikačních kabelů v půdních prostorách objektů. Od ní je možno provést odbočky k plášti a průrazy na fasádu. Svislými trasami lze provézt trubní rozvody pro instalaci kabelů. Navržený koncept rozvodů musí umožňovat kdykoliv v budoucnu výměnu systému za nové technologie, tak aby v prostorách zámků či hradů nedošlo k zásahům do stavebních konstrukcí kulturních památek.

Každá trasa musí být být pečlivě připravena, zakreslena do výkresů a konzultována autorem projektu se zadavatelem.

Při samotné instalaci je nutné postupovat velice citlivě a s maximální odbornou péčí.

bpdf

 


HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

 

 

 

JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.