Hrady, zámky , kostely

armypoliceseda

 Státní správa

Komerční a průmyslové objekty

 galerieseda

Banky a finanční instituce

 

Přihlásit se

ŘEŠENÍ PRO POLICIE

POLICIE ČR
Požadavky policie s ohledem na zabezpečení osob a majetku směřují především k rychlé a jednoznačně ověřené informaci o narušení objektu, s co nejpřesnější lokalizací pohybu nežádoucích osob v objektu. K tomuto účelu slouží pulty centralizované ochrany osob a majetku (PCO) se systémem LATIS SQL, který si svými ověřenými přednostmi vydobyl pevné místo na trhu. Těch slouží v rámci Policie ČR a Městské policie ČR na desítky.


KOMPLEXNÍ PŘEHLED O SITUACI V NARUŠENÉM OBJEKTU

Policista u PCO má maximum informací o okamžité situaci v objektu, a také o objektu samotném. V okamžiku zjištění narušení objektu a předání této informace obsluze pultu,
což jsou cca 2 sekundy, je obsluha v neustálém kontaktu se zasahujícími policisty, kteří zajistí vzhledem k podrobné grafické nástavbě systému LATIS SQL a instrukcím k danému objektu.


LATIS SQL

Systém také umožňuje vyhodnotit všechny technické události, od ztráty signálu a poklesu napájení. Tím se třeba eliminují zbytečné, resp. plané výjezdy. Náš systém LATIS SQL umožňuje zpřesnit zákrok na objektu. V případě součinnosti se soukromou bezpečnostní agenturou mají všechny zasahující skupiny k dispozici stejné informace, fotografie, půdorysy objektů, trasy komunikací a podobně. Zásah je poté excelentní. Když není zloděj chycen, minimálně bude vyrušen ve svém počínání a tím se zamezí větším škodám na majetku.
PCO prostředek k efektivnímu a rychlému zásahu. Je to proto, že vše je velice adresné. Zasahující policisté přesně vědí, kde se narušitel v objektu právě nachází a nemusejí tak nasadit desítky svých lidí a náročně prohledávat rozsáhlý areál. Naše PCO se systémem LATIS SQL se v současné době nacházejí na všech Krajských ředitelstvích Policie ČR a v některých městech je pulty vybavena i Městská policie.
SERVIS NON-STOP

Disponujeme týmem specialistů, kteří mají na starosti opravy a servis tisíců systémů zabezpečení na různých objektech. Prostřednictvím osmi středisek rozmístěných po celé České republice zaručujeme, že oprava poruchy proběhne v souladu s požadavky uživatele - od 30 minut, max. do 24 hodin od nahlášení závady.
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.