Hrady, zámky , kostely

armypoliceseda

 Státní správa

Komerční a průmyslové objekty

 galerieseda

Banky a finanční instituce

 

Přihlásit se

VODÁRNY

Brněnské vodárny a kanalizace, a. s., a Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s., využívají integrovaný bezpečnostní systém LATIS SQL od roku 2001 a průběžně jej rozšiřují. Integrovaný bezpečnostní systém LATIS SQL slučuje elektrickou zabezpečovací signalizaci (PZTS), systém kontroly vstupu (SKV) a uzavřený kamerový systém (CCTV).

Počet zabezpečených objektů se blíží stovce. Bezpečnostní systém využívá stávající rádiovou síť a veškerá data (technologická, poplachová a identifikační) jsou přenášena na dispečink společnosti, kde je zpracovává operátor. Dále jsou bezdrátově přenášena na systém centrální ochrany Policie ČR.

Uzavřený kamerový systém (CCTV) posiluje bezpečnostní integraci – pohled z kamery se automaticky nastaví na zařízení nejblíže vzniku poplachové informace a poskytne tak operátorovi na dispečinku důležité informace ke správnému vyhodnocení krizové situace.

JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.