Přihlásit se

Personalista

Požadavky na pracovní pozici personalista.

Popis pozice

  • Zajišťuje komunikaci s personálními agenturami a zajišťuje smluvní vztahy s těmito agenturami
  • Tvoří požadavky na volné pracovní pozice a aktualizuje je
  • |Zajišťuje inzerci volných pracovních pozic na pracovních portálech a sociálních sítích
  • Aktualizuje inzerci na firemním webu
  • Aktivně vyhledává pozice na webu a pracovních portálech
  • Dělá předvýběr získaných CV dle požadavků na jednotlivé pozice
  • Účastní se a vede osobní pohovory a prostřednictvím videokonference i pro pobočky/střediska
  • Připravuje osobnostní testy uchazečů
  • Aktivně prověřuje uchazeče na webu, sociálních sítích a ověřuje reference
  • Vede databázi kandidátů na jednotlivé pracovní pozice
  • Zajišťuje systémové proškolení uchazečů dle požadavků na jednotlivé pozice
  • Plánuje školení tzv. měkkých dovedností i odborných, profesních školení dle potřeb společnosti a dle pokynu přímého nadřízeného
  • Tvoří plán personálních požadavků pro příští hospodářské období na základě požadavků jednotlivých středisek a výhledu obchodního oddělení
  • Spolupracuje s odd. marketingu na propagaci společnosti
  • Účastní se pracovních veletrhů a společně s odd. marketingu zajišťuje nábor na těchto akcích a reprezentaci společnosti
  • Komunikuje s vysokými školami a odbornými školami pro potřeby získávání absolventů
  • Spoluzodpovídá za tvorbu a aktualizace směrnic týkajících se HR
  • Reprezentuje organizaci Trade FIDES a.s. na veřejnosti

Požadujeme

  • Příjemné vystupování
  • Obecný přehled a zájem o oblast personalistiky
  • Orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisech
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita

Požadavky na kvalifikaci a výcvik

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru min. 4 roky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pokročilou znalost práce na PC (Excel, MS World, Outlook)

Vítané dovednosti

  • Vysokoškolské vzdělání humanitních věd
  • Znalost AJ

Nabízíme

  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc, firemní dny, poj. odpovědnosti, kartu Multisport, roční odměny, telefon, ntb.)
  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Zajímavou práci
  • Samostatnou pozici ve stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Místo výkonu práce:               Brno

Typ pracovního poměru:        HPP, 40 hod/týden, pružná pracovní doba

Termín nástupu:                     ihned (případně dle dohody)

Nabízená mzda:                     dle odbornosti kandidáta

Nadřízený pracovník:             Ing. Tomáš Petana,ředitel ekonomicko-správního útvaru

Kontaktní pracovník:             Jana Svobodová, mzdové a personální odd.

Vydáno dne 4.12.2018

JoomShaper