Přihlásit se

Programátor - vývojový pracovník - Brno

Popis pozice

  • Programování v C#, C/C++…
  • Implementace komunikačních rozhraní na bázi TCP/IP, RS232
  • Práce na systému pro monitorování inteligentních budov
  • Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy
  • Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů
  • Testování produktů, evidence provedených testů

Požadavky

  • Vzdělání se zaměřením na IT (minimálně dokončený bakalářský stupeň, výjimečně student VŠ-v případě nadaného uchazeče)
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost objektově orientovaných metod vývoje software
  • Znalost databázových systémů SQL (především T-SQL, SQLite)
  • Znalost moderních technologií (XML, .NET, UML ...) a základních skriptovacích jazyků
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita

Vítané dovednosti

  • Znalost principů zabezpečovací techniky výhodou
  • Znalost pokročilých komunikačních standardů výhodou (BACnet, ModBus, OPC, ...)
  • Angličtina výhodou
  • Orientace v elektrotechnických schématech výhodou

Nabízíme

  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
  • Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Účast na školeních a odborných seminářích

K životopisu musí být přiložena ukázka vlastní práce – část samostatně vyvíjené aplikace (nejlépe v C#). Nemusí jít o funkční aplikaci, stačí ukázka kódu. Nesmí jít o webovou stránku nebo software vyvíjený týmem osob. Jako ukázku vlastní tvorby lze akceptovat také diplomovou nebo bakalářskou práci.

Místo výkonu práce  Brno

Typ pracovního poměru  HPP

Termín nástupu  Nástup možný ihned

Nabízený plat   dle schopností uchazeče

Kontaktní osoby

JoomShaper