Přihlásit se

Rozpočtář/ka, přípravář/ka - slabo a silnoproudých technologií - Hradec Králové

Popis pozice

        Tvorba rozpočtů a cenových kalkulací slabo a silnoproudých technologií

        Výběr technologií pro nabídky

        Vedení poptávkových řízení u dodavatelů

        Koordinace zpracování rozpočtu s projektantem,   obchodními zástupci, referentem nákupu , technickou podporou

        Kontrola a kompletace nabídek

        Kompletace dokumentace pro výběrová řízení

Požadavky

        ukončené SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru

        vyhláška ČÚBP č. 50/1978Sb – min. §6 a vyšší

        znalost bezpečnostních systémů EPS, EZS, CCTV, EKV, UKS

        Schopnost a chuť dále rozvíjet znalosti v oboru  bezpečnostních technologií ve vazbě na používané systémy, např. Galaxy, Dominus, Esser, Lites, Bosch, Siemens a další

        schopnost týmové spolupráce

        samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita

        uživatelská znalost práce v MS Office

        Praxe v oboru bezpečnostních technologií (EZS, EPS, Ozvučení, CCTV, EKV) min 2 roky (např. Galaxy, ESSER, ZETTLER, SIEMENS, Geutebruck, Intelex)

        Orientace v zákoně 137/2006 Sb . o veřejných zakázkách

        Znalost účasti na elektronické aukci

        Znalost postupů při výběrových řízeních

        Schopnost čtení výkresové dokumentace k projektu

        Analytické myšlení, zodpovědnost

        Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

        znalost vyhlášky č. 268/2009 o technických požadavcích stavby

        znalost vyhlášky č. 499/2006 o dokumentaci staveb

        orientace v souvisejících technických normách, orientace v zákoně 183/2006 Sb Stavební zákon; orientace v zákoně 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách

        trestní a občanská bezúhonnost

        prověrka NBÚ

        znalost anglického jazyka

 Nabízíme

        zázemí jedné z největších společností ve svém oboru

        motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků

        zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu

        zaměstnanecké benefity (roční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní dny, karta Multisport, pojištění odpovědnosti)

        účast na školeních a odborných seminářích

Místo výkonu práce:          Hradec Králové a okolí

Typ pracovního poměru:HPP

Termín nástupu:                Nástup možný ihned, případně dle dohody

Mzdové podmínky:               dle zkušeností a schopností

Vedoucí pracovník:           Ing. Vítězslav Kotík, ředitel střediska Hradec Králové,

Kontaktní osoba:                Jana Svobodová, personalista, tel.: 607914025

Vystaveno: 10.8.2018

JoomShaper