Přihlásit se

Požadavky na pracovní pozici :

Servisní technik PZTS Plzeň

Náplň práce

  • servisní zásahy u zákazníka - výjezdy (časné služební cesty) dle servisních smluv a pokynů  nadřízeného, komunikace se zákazníkem (práce v kanceláři v minimální míře)
  • oprava, montáže a instalace elektronických systémů
  • pomoc při realizaci nových zakázek
  • pohotovost na telefonu

Požadované znalosti a dovednosti:

  • vzdělání: středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru
  • osvědčení o odborné způsobilosti - vyhláška č. 50/1978 (min. § 6)
  • praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů podmínkou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu

Vítané dovednosti

  • znalost EZS, EPS, CCTV, ACS
  • revizní zkoušky
  • základní znalost anglického jazyka (čtení manuálů se slovníkem)

Nabízíme :

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, firemní dny, příspěvek na sportovní vyžití)
  • motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • účast na školeních a odborných seminářích
  • služební vozidlo, NTB, telefon

Místo výkonu práce:            Plzeň

Typ pracovního poměru:     HPP

Termín nástupu:                  dle dohody, možný ihned

Kontaktní osoba:                 Jana Svobodová, personální oddělení Brno, tel.: 607 914 025

Vydáno dne:   20.4.2017

JoomShaper