Přihlásit se

Technik - elektromontér PZTS - Praha

Požadavky na pracovní pozici:

Technik-elektromontér PZTS - Praha

Náplň práce

  • montáže a instalace elektronických systémů u zákazníka (denní/týdenní výjezdy)

Požadované znalosti a dovednosti

  • vzdělání SOU / SŠ elektro
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Vítané dovednosti

  • Vyhl. č. 50/1978 - § 5
  • ŘP sk B
  • praxe v oboru montáž elektronických bezpečnostních systémů, znalost EZS, EPS, CCTV, ACS
  • znalost práce s PC, MS Office

Nabízíme

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
  • možnost profesního i karierního růstu
  • zaměstnanecké benefity, firemní dny
  • motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • účast na školeních a odborných seminářích

Místo výkonu práce:            Praha

Typ pracovního poměru:     HPP, plný úvazek

Termín nástupu:                   dle dohody, možný ihned

Kontaktní osoba:                 Jana Svobodová, personální oddělení Brno, tel.: 607 914 025

Vydáno dne:   21.3.2017

JoomShaper