Přihlásit se

Technik výroby – elektrotechnik/elektromechanik - Brno

Pracovní zařazení:             Technik výroby – elektrotechnik/elektromechanik

Místo výkonu práce:            Brno
Typ pracovního poměru:      hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

-          Kompletace, oživení, přezkoušení a finalizace výrobků převážně zabezpečovací techniky

Požadujeme:

-      Středoškolské vzdělání nebo vyučení elektrotechnického směru - slaboproud
-      uživatelská znalost PC
-      znalost el. součástek, orientace v el. schématech (znalost SW Eagle výhodou)
-      trestní bezúhonnost
-      zodpovědnost
-      mechanická zručnost (modelář vítán)
Vítané dovednosti:

-      praxe v hledání závad el. obvodů, oživování

-      osvědčení o odborné způsobilosti: Vyhláška č. 50/1978, min. § 5

Nabízíme:
  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
  • Účast na školeních a odborných seminářích
  • Zaměstnanecké výhody

Nástup dle dohody, možný ihned.

 Kontaktní osoba:    Jana Svobodová, personální oddělení Brno,

mob.: 607 914 025, tel.: 545536224

Vydáno dne:   29.11.2016

JoomShaper