Přihlásit se

Vedoucí montážní skupiny PZTS - Ostrava

Požadavky na pracovní pozici:

Místo výkonu práce: Ostrava
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr, 40 hod/týden
Nástup: možný ihned

Popis pozice:
• Samostatné vedení zakázky montáže slaboproudých systémů
• Vedení a realizace zakázky, zabezpečení logistiky zakázky
• Realizace zakázky dle projektové dokumentace
• Řízení práce na pracovišti
• Manuální práce na zakázce
• Programování systémů PZTS, EPS a CCTV
• Zajištění pracovního zázemí pracovní skupiny, kontrola efektivity práce

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru (maturita)
• Osvědčení o odborné způsobilosti: Vyhláška č. 50/1978, min. § 7
• Praktické zkušenosti v oblasti elektroniky
• Praxe v oblasti bezpečnostních systémů EZS, EPS, CCTV
• Schopnost programování systémů PZTS, EPS a CCTV
• Znalost MS OFFICE
• Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Časovou flexibilitu

Vítané dovednosti
• Znalost AJ (čtení manuálů)

Nabízíme :
• Perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
• Zázemí silné a stabilní společnosti
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, firemní dny, karta Multisport)
• Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
• Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
• Účast na školeních a odborných seminářích

Kontaktní osoba: Jana Svobodová, personalista, tel.: 607 914 025

Vydáno dne: 13.8.2018

JoomShaper