Hrady, zámky , kostely

armypoliceseda

 Státní správa

Komerční a průmyslové objekty

 galerieseda

Banky a finanční instituce

 

Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

PROFIL SPOLEČNOSTI

bfidesnSpolečnost Trade FIDES, a. s. byla založena v roce 1995. Hlavní podnikatelský záměr spočíval od počátku v poskytování kvalitních a komplexních služeb v oblasti bezpečnostních systémů pro ochranu osob a majetku. Společnost spojila ve svých řadách zkušené odborníky a soustředila svůj potenciál na nabídku takových bezpečnostních systémů, které by řešily ochranu objektů komplexně, se vzájemnou provázaností. Vhodným výběrem progresivních  bezpečnostních technologií, které byly doplněny vlastním vývojem technických prostředků, se společnost snažila oslovit ty nejnáročnější zákazníky.

 

KULTURNÍ PAMÁTKYMezi první zakázky naší společnosti patří realizace bezpečnostních systémů v kulturních a historických památkách, z nichž jako nejvýznamnější jmenujme rozsáhlý soubor budov Státního hradu a zámku Český Krumlov, který je zapsán do Seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Dále to byly instalace systémů do objektů finančních institucí, jako například administrativního komplexu budov centrály České spořitelny a do zastupitelských úřadů České republiky, především největšího z nich, zastupitelského úřadu v Moskvě.

 

ŘEŠENÍ PRO ARMÁDUSpecifickou oblastí naší činnosti se stalo řešení bezpečnostních systémů pro Armádu ČR, policii a orgány státní a veřejné správy. Společnost prošla prověrkou pro práci s utajovanými skutečnostmi do stupně TAJNÉ. Ve snaze o neustálé zvyšování kvality práce a spokojenosti našich zákazníků jsme zavedli Integrovaný systém managementu, který zahrnuje systém managementu jakosti, systém environmentálního managementu, nadstavbu NATO k systému jakosti a management konfigurace NATO.

 

ČLENSTVÍ V ASOCIACÍCHNesmíme opomenout ani důležité společenské aktivity, kterými firma Trade FIDES, a.s. pomáhá vytvořit legislativní a etické zázemí oboru bezpečnostních technologií. Mezi tyto aktivity patří zejména členství a účast ve výkonných orgánech Asociace technických bezpečnostních služeb Gremium Alarm (AGA), v Cechu EPS, v Asociaci bezpečnostního průmyslu a v Hospodářské komoře České republiky. Pracovníci firmy Trade FIDES, a.s. pravidelně vystupují na odborných seminářích a publikují v odborném tisku.

  

KONTAKTNÍ INFORMACENaše společnost se postupem doby rozvinula ve velmi prosperující firmu s tradicí a bohatým zázemím, zaměstnávající více než 200 zaměstnanců v šesti střediscích po celé České republice. Stali jsme se jednou z nejvýznamnějších společností v oboru bezpečnostních technologií v naší zemi a neustále směřujeme a rozšiřujeme naše služby tak, abychom maximálně poznali a pochopili našeho zákazníka, pomohli mu zorientovat se v relativně složité problematice ochrany osob a majetku a našli pro něj optimální a komplexní řešení bezpečnostního systému.

 

 


 

O NÁS OBRAZEM   INFORMAČNÍ LETÁK
O NÁS OBRAZEM (FLV)         INFORMAČNÍ LETÁK (PDF)    
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.