Přihlásit se

VÝROBA A VÝVOJ

Produkty společnosti Trade FIDES jsou výsledkem vlastního výzkumu, vývoje a výroby a umožňují tak realizaci specifických zákaznických zabezpečovacích projektů ve veřejném i soukromém sektoru .

Trade FIDES díky vlastnímu vývojovému oddělení produkuje výrobky od návrhu přes výrobu až po vlastní montáž. V procesu výroby jsou použity nejnovější technologie a všechny výrobky prochází rozsáhlými testy. Jednotlivé výrobky i celé bezpečnostní systémy splňují všechny požadavky na ergonomii a moderní design.

Zvláštní pozornost je věnována spolehlivosti produktů a jejich kvalitě, která odpovídá a splňuje nejvyšší bezpečnostní stupně ochrany ve všech fázích cyklu výroby. Systém kontroly kvality,  je garantován normami ČSN, bezpečnostními certifikáty NBÚ a také osvědčením mezinárodního řízení jakosti "ISO 9001", vydané certifikačním systémem TDS na všechny druhy činnosti, včetně vývoje, výroby, konstrukce, montážních prací až po po-prodejní servis. Trade FIDES vyrábí více než 100 různých výrobků.

 Společnost rovněž poskytuje poradenskou a konzultační činnost, technickou podporu a servis.

Trade FIDES je certifikovaným Silver partnerem společnosti Microsoft.

JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.