Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyINTEGROVANÉ BEZPEČNOSTNÍ A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

Integrované bezpečnostní a řídící systémy integrují  jednotlivé bezpečnostní technologie, sjednocují jejich monitorování a ovládání do jednoho, uživatelsky přívětivého grafického prostředí, vytvářejí automatické vazby mezi technologiemi, zjednodušují a zefektivňujií práci obsluhy s celým bezpečnostním systémem. 

Prostřednictvím různých komunikačních kanálů umožňují připojení mnoha technologií a integrují tyto autonomní systémy do jednoho celku. Je možné je využít jako lokální grafickou nadstavbu, a pokud to umožňují,  jako dálkový dohled objektů (PCO).


 

LATIS SQL LATIS SQL

Integrační a monitorovací systém Latis SQL byl vyvinut na základě nejaktuálnějších HW i SW technologií a patří k nejprogresivnějším produktům lídra na trhu bezpečnostních technologií, společnosti Trade FIDES, a.s., které v uplynulých letech společnost ve svém brněnském centru vyvinula. Do produktu byly převzaty všechny důležité vlastnosti, které se osvědčily již u jeho předchůdce - systému LATIS SQL, který si vydobyl renomé při provozu na mnoha komerčních instalacích, i při ostraze strategických armádních objektů.

ALVIS ALVIS

Alvis je univerzální grafické vývojové prostředí určené na tvorbu aplikací monitorovacích a řídících systémů. Je vhodný všude tam, kde vzhledem k požadavkům obsluhy, složitosti sledovaného objektu, množství různých zařízení a prioritních úrovní, není možné bez použití počítačového systému dosáhnout přehledný fl exibilní lehce adaptovatelný monitorovací, řídící a výstražný systém.

C4 C4

C4 je integrační bezpečnostní systém, který zabezpečuje centralizované a víceuživatelské řešení pro správu zařízení objektové bezpečnosti.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.