Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

NAŠE PRODUKTY

bfidesnProdukty společnosti Trade FIDES jsou výsledkem vlastního výzkumu, vývoje a výroby a umožňují tak realizaci specifických zákaznických zabezpečovacích projektů ve veřejném i soukromém sektoru.

 


ASSET ASSET

je integrovaný systém ochrany pro hlášení poplachu, zabezpečení objektů, vyslání tísňových signálu, jednoduché měření fyzikálních veličin a jejich regulaci. Díky jeho modularitě, (připojení různých čidel a detektorů) je možné tento systém jednoduše rozšiřovat.

OBJEKTOVÉ ZAŘÍZENÍ OBJEKTOVÉ ZAŘÍZENÍ

Zařízení předává data do centrální stanice obsluhované operátorem, které prostřednictvím různých komunikačních kanálů (Morse Radio, telefon, SMS, GPRS, Ethernet LAN) spojuje zabezpečovací zařízení s pultem centrální ochrany.

LATIS SQL LATIS SQL

integruje a monitoruje bezpečnostní technologie, které se používají při ochraně budov, technologických areálů i všech ostatních objektů, které je potřeba chránit. Je rozsáhlým modulárním systémem, který je možné skládat podle potřeb uživatele. Prostřednictvím různých komunikačních kanálů (Morse Radio, telefon, SMS, GPRS, LAN, RS232, RS485) umožňuje připojení mnoha technologií a integruje tyto autonomní systémy do jednoho celku.

ÚLOŽNY KLÍČŮ ÚLOŽNY KLÍČŮ

Zajišťují kontrolovaný výdej klíčů pouze oprávněným osobám. Po přiložení platné karty ke čtečce a zadání PINu (pokud je systémem požadován) dojde k odblokování skleněných dvířek na definovanou dobu.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.