Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

OPTASENSE

Systém OptaSense používá osvědčenou metodu virtuálních mikrofonů pro zjištění jakékoliv činnosti v blízkosti sledovaných aktivních zón na dlouhé vzdálenosti.

OptaSense využívá optické komunikační kabely jako virtuální mikrofony.  Operátor je schopen detekovat, klasifikovat a lokalizovat jakoukoli ohrožující událost v blízkosti monitorovaného objektu v reálném čase.

OptaSense jednotka vysílá stabilizovaný puls světla do optického vlákna k vytvoření virtuálních mikrofonů. Tím, že mění velikost impulsu, mohou být tyto virtuální mikrofony rozmístěny 5 až 15 m od sebe po celé délce vlákna. 

Vyhodnocení akustických dat provede procesorová jednotka, která sleduje každý mikrofonový kanál v reálném čase. Na přítomnost specifických akustických událostí upozorní a předá pomocí uživatelského rozhraní na ústřední server systému, který je obvykle umístěn  ve speciální řídící místnosti.

Uživatelské rozhraní vyhodnocuje data v časovém diagramu a provozovateli předává jasné i intuitivní informace, které jsou následně zpracovány a grafickým rozhraním zobrazí na mapě přesné souřadnice polohy události. Spojení síťových jednotek systému umožňuje operátorovi sledovat  více než 5000 kilometrů tras z jednoho místa. Do systému OptaSense mohou být snadno integrovány další řídicí systémy (např. OPC, Pelco atd.)


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.