Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

SIEMENS

Společnost SIEMENS vyrábí inteligentní protipožární systémy zahrnující výkonné panely, spolehlivé detektory a celou řadu periferií. Značka Siemens je po celém světě synonymem pro kvalitu, design, inovace a spolehlivost Všechny tyto hodnoty jsou ztělesněny v uceleném portfoliu zabezpečovacích produktů. EPS je významnou součástí nabídky společnosti Siemens. Nabízí komponenty od ústředen, detektorů, sirén až po doplňky v takové šíři, aby uspokojili každou poptávku. Nosným portfoliem jsou výrobky z vlastní provenience Siemens, která díky kvalitě svých výrobků pronikla do mnoha států po celém světě jž před řadou let. Vyznačují se mimo jiné velmi vysokou úrovní kvality, použitými moderními a leckdy průkopnickými high-tec technologiemi a to vše při zachování konkurenceschopnosti v porovnání s ostatními výrobci.


 

 

 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.