Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyKRUGEL EXIM

je soukromá obchodní společnost založená v roce 1991 s cílem využít mnohaleté technické vědomosti a obchodní zkušenosti zakladatelů firmy a prvních klíčových zaměstnanců. Většina z nich pocházela z různých odvětví kabelážního průmyslu. Disponovala znalostmi z oblastí výzkumu a vývoje, návrhu produktů, výroby, testování a měření a taktéž zahraničního obchodu.

V současné době se společnost specializuje zejména na distribuci pokrokových kabelážních systémů a pasívních prvků pro datové sítě. Za dobu své existence se KRUGEL EXIM stal ve Slovenské republice lídrem na trhu a k této metě směřuje i na trzích v České republice, Maďarsku a Argentině.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.