Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyBOSCH

Firma BOSCH přináší do zabezpečovacích technologií novou úroveň prostřednictvím Local Security Network - LSN. Tato síťová technologie umožňuje propojit všechny druhy detektorů a hlásičů na jediné vedení. Je používána jak pro EPS,  tak i pro EZS a systémy pro přivolání pomoci v nouzi. Je doplněna kompletní řadou periferních zařízení. Pomocí vazebních prvků mohou být do LSN připojeny konvenční hlásiče, indikační panely, stabilní hasící zařízení, kouřové klapky, zařízení pro odtah tepla a kouře, ovládání požárních dveří, akustická a optická signalizace apod. V technologii LSN můžete síť zapojit přesně podle vašich potřeb - do kruhové linky, do přímé linky i do větví, případně kombinovat všechny způsoby. Je to umožněno obousměrnou digitální komunikací umožňující stálou výměnu dat mezi ústřednou a hlásiči. Každý jednotlivý hlásič je inicializován, identifikován a ovládán ústřednou, všechny jeho stavy jsou neustále monitorovány.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.